Jeśli lubisz przygodę, wysiłek fizyczny oraz niezależność, interesujesz się geografią, jesteś kreatywna(y), masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów z innymi, masz zdolności do nauki języków obcych, lubisz pracę z komputerem i chcesz biegle posługiwać się komputerowymi programami w zarządzaniu usługami turystycznymi? Ten zawód jest dla Ciebie!

Wybierając ten zawód w naszej szkole, zdobędziesz umiejętności:

  • organizowania działalności turystycznej,
  • organizowania imprez i usług turystycznych,
  • obsługiwania klientów korzystających z usług turystycznych,
  • rozliczania imprez i usług turystycznych,
  • biegłego posługiwania się językiem obcym w mowie i piśmie.

 

Ucząc się w technikum, a nie w liceum spędzasz w szkole tylko jeden rok więcej, a zdobywasz zawód i maturę!

WAŻNE !

Przy kwalifikacji do tego oddziału będą liczone punkty za ocenę z języka polskiego i matematyki oraz za dwie najlepsze oceny uzyskane z języka obcego, geografii, historii, wiedzy o społeczeństwie i informatyki.


Języki obce: język angielski (kontynuacja)  oraz  język niemiecki (kontynuacja) lub język francuski (podstawowy)
Przedmioty rozszerzone: geografia, język angielski

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

facebook_page_plugin