Interesujesz się modą? Jesteś kreatywna/kreatywny? Pragniesz zajmować się w przyszłości stylizacją lub projektowaniem ubiorów? Wybierz kształcenie w atrakcyjnym zawodzie TECHNIK PRZEMYSŁU MODY! Pomożemy Ci zrealizować marzenia!

U nas nauczysz się:

  • projektowania i wykonywania wyrobów odzieżowych przy użyciu nowoczesnych maszyn i programów komputerowych,
  • opracowania dokumentacji wyrobów odzieżowych,
  • organizowania i kontrolowania procesów wytwarzania wyrobów odzieżowych,
  • realizowania działań związanych z marketingiem mody.

 

Współpracujemy ze szkołą w Preszowie na Słowacji – Stredna Odborna Skola Podnikania oraz Szkołą Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie. Oferujemy praktyki w kraju i zagranicą oraz dodatkowe kursy o szkolenia.

Ucząc się w technikum, a nie w liceum spędzasz w szkole tylko jeden rok więcej, a zdobywasz zawód i maturę!

WAŻNE !

Przy kwalifikacji do tego oddziału będą liczone punkty za ocenę z języka polskiego i matematyki oraz za dwie najlepsze oceny uzyskane z języka obcego, geografii, historii, wiedzy o społeczeństwie i informatyki.


Języki obce: język angielski (kontynuacja)  oraz  język niemiecki (kontynuacja) lub język rosyjski (podstawowy)
Przedmioty rozszerzone: język angielski, geografia


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

facebook_page_plugin