Jeśli interesuje Cię praca w handlu, interesujesz się zagadnieniami gospodarczymi i społecznymi, jesteś kreatywny(a),  masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów z innymi, lubisz pracę z komputerem i chcesz biegle posługiwać się komputerowymi programami finansowo-księgowymi w zarządzaniu firmą handlową - wybór jest prosty.

Wybierając ten zawód w naszej szkole, zdobędziesz umiejętności:

  • obsługi urządzeń biurowych, posługiwania się finansowo-księgowymi programami komputerowymi,
  • organizowania, prowadzenia i zarządzania działalnością handlową przedsiębiorstwa,
  • wykonywania prac związanych z obsługą klientów oraz realizacją transakcji kupna i sprzedaży,
  • prowadzenia działań reklamowych i marketingowych

 

 

Ucząc się w technikum, a nie w liceum spędzasz w szkole tylko jeden rok więcej, a zdobywasz zawód i maturę.

WAŻNE

Przy kwalifikacji do tego oddziału będą liczone punkty za ocenę z języka polskiego i matematyki oraz za dwie najlepsze oceny uzyskane z języka obcego, geografii, historii, wiedzy o społeczeństwie i informatyki.
Języki obce:    język angielski (kontynuacja)  oraz  język niemiecki (kontynuacja)  lub  język francuski (podstawowy)
Przedmioty rozszerzone:    matematyka, język angielski

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

facebook_page_plugin